Kereskedelmi képviselő

Kereskedelmi képviselő kollégákat keresünk!

Elvégzendő feladatok:
-Új potenciális ügyfelek felkutatása és személyes felkeresése,
-Ügyfél látogatások/tárgyalások szervezése és lebonyolítása,
-A cég portfóliójának értékesítése az ügyfelek felé,
-Ügyfél rendelések/igények kezelés,
-Értékesítéssel kapcsolatos adminisztrációk elvégézése

Jelentkezőkkel szembeni elvárások:
-Érettségi / szakirányú középfokú végzettség,
-Középfokú angol nyelvtudás,
-Microsoft Outlook, Word, Excel, felhasználói szintű ismerete,
-B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
-Tapasztalat hasonló területen,
-Nyomdaipari végzettég vagy ismeretek
-Szakirányú felsőfokú végzettég

Munkavégzés helye:
Budapesti iroda és beosztástól függően vidéki városok Kelet- vagy Nyugat-Magyarországon.

Amit ajánlunk:
Versenyképes alapbér és jutalék; 8 órás bejelentett munkaviszony,
Céges autó, mobiltelefon és laptop,
Folyamatos fejlődési és önmegvalósítási lehetőség nemzetközi környezetben
Stabil multinacionális háttér,
Egy dinamikus, fiatalos csapat tagjává válhat

Jelentkezését a david.endredi @ tepede.hu címre várjuk fényképes önéletrajz és nettó fizetési elképzelés megadásával!